BİZ KİMİZ?

Tetik Hukuk Bürosu olarak, değişen ve gelişen dünya ile birlikte buna bağlı olarak değişen hukuk sistemlerini takip eden ve organize olan bir hukuk firmasıyız. Böylelikle, sadece meydana gelen bir soruna çözüm üretmek ile kalmıyor, aynı zamanda sonradan oluşabilecek sorunların da engellenmesi yönünde bir yol izliyoruz.

Tetik Hukuk, hukukun farklı birçok alanında uzmanlaşmış danışman kadrosu ile gelişen dünyaya uyumlu olarak müvekkillerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimseyerek; yasal ihtiyaçları doğrultusunda doğru kararlar almalarını sağlamak amacıyla sonuç odaklı bir vekalet ilişkisi yürütmektedir.

Tetik Hukuk Bürosu; Ticaret ve Şirketler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Sağlık Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında hizmet vermekte; sabırlı, tutarlı ve ilgi alanlarında uzman danışmanlar olarak müvekkillerimize, özenle ve en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

İletişim

Ekibimiz

İdil Tetik
Avukat

  • Avukat İdil Tetik,
    Ankara Keçiören Fatih Sultan Mehmet İngilizce Ağırlıklı Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans öğrenimini tamamlamıştır. 
  • 2006’dan bu yana ağırlıklı olarak Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Sağlık Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.2013 yılına kadar İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapmış ve pek çok kurumsal firmanın vekilliğini üstlenmiştir.
  • 15 yıllık mesleki tecrübesi ile Türkiye’nin dört bir yanında birçok şirketin hukuki müşavirliğini yürütmektedir.  Halen Dokuz Eylül Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine ve İzmir Barosuna kayıtlı olarak avukatlık faaliyetlerine devam etmektedir.

Büşra Cesur
Avukat

  • Avukat Büşra Cesur, 
    2016 yılında  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2020 yılında onur derecesiyle tamamlayarak İzmir Barosu’nda yasal stajına başlamıştır.
  • Eğitimi sırasında çeşitli akademik programlara katılım sağlamış olup; Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında kendini geliştirmeye ve Dokuz Eylül Üniversitesi özel hukuk anabilim dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.